Mad Skillz, Heretik - New year party near Linz, Austria

Tak jsme váhali, kam na Silvestra na kalbu. Chtěli jsme do Itálie, buď do Říma nebo do Perugie, ale nakonec nebyly finanční prostředky.. A ani dostatek volna. Někdo přišel s tím, že v Rakousku, asi 30 km směr jih od Linzu je akce, pořádal to sound z Linzu Mad Skillz a měli tam pozvaný Heretiky. Alternativa akce v zahraničí na Silvestra byla vybraná.

Vyrazili jsme už 30.12. s tím, že přespíme v nějakym hotelu v Linzu a druhej den se stavíme ještě za kulturou ve městě. Po cestě jsme si zabookovali hotel, kam jsme přijeli cca 7 večer.Ubytovali jsme se a šli se najíst a napít. Hnedka pod hotelem byla asijská restaurace s akcí all you can eat.. Takže gastroporno mohlo začít. Všechno od krevet, sushi, různejch druhů ryb, který ani nevim jak vypadaj, natož jak se jmenujou, prostě chálka. Pak směr místní pub, kde byli všichni hodně přátelský na pár rakouskejch piv a směr hotel.

2. den jsme vypadli z hotelu a jeli směr centrum Linzu na oběd (joo přijeli jsme se nažrat :D). Docela nás překvapilo, že všechny restauace až na mcshit zavřený. Tak jsme jen prošli město. Potkali jsme squad Kapu a spoustu opuštěných staveb a domů. Ale jelikož už jsme byli fakt hladový, vyrazili jsme směř akce. Samozřejmě jsme pak potkali tradiční rakouskou restauraci a opět přežíračky.

Na místo činu jsme dorazili asi o 5h dřív a krom už postavenejch beden nikde ani noha, tak jsme zakempili v autě a začali pít. Když se setmělo a měli jsme už trochu naváto, řekli jsme si, že to tam půjdem okouknout. Hala, která byla uprostřed malýho prdelákova s mizivim počtem obyvatel. Vlezli jsme tam a asi byli trochu překvapený, páč stádo mělo teprv přijet, ale pustili nás dovnitř, ale zákaz focení než párty začne. Ptali se nás odkud jsme a dali jsme se do řeči. Všichni byli usměvavý a sympatický, chodili za náma náz zdravit a představovat se a bylo to fajn.

Zvuk byl přes celou halu, uprostřed Mad Skillz a po stranách F1, nikdě žádný ploty, který by nás v Itálii jistě čekali, takže cajk. Po chvilce už za náma přišel týpek s welcome drinkem, flaškou Jégra a proběhlo kolo panáků, za dalších 15 min. nám jinej týpek donesl jejich samolepky, dalších 15 min. a donesli nám nášivky. Za další chvilku nám donesli jídlo no a pak ještě něco :D Takovou pohostinnost a přátelskost jsme ani nečekali.

Kolem půl 8 zapli zvuk a asi půl h na to se objevili cajti, šli k nám ke stolu, něco na nás blekotali německy, viděli, že nešprechtíme, tak hledali pořadatele. Přišel tam i starosta v tom jejich kroji
a začali se dít takový ty debilní obštrukce jak při zátahu. Nakonec se to nějak uklidnilo, ale týpek od soundu nám s úplně lesklejma očima přišel oznámit, že musej buďto zaplatit 20k euro nebo musí proběhnout jenom soukromá akce pro pořadatele a pár známých, rozhodně ne plánovanejch 1000lidí. V tom se tam nahrnolo tak 300lidí, co přijeli vlakem, vypadalo to jak nikdy nekončící stádo jak tam dovnitř proudili. Nejhorší pro pořadatele bylo asi to, když museli všem těm lidem hromadně oznámit, že musej zase odjet :/ Takže jsme zase sledovali ten proud lidí, jak tak jak se objevil, stejně rychle zase zmizel.

Pokecali jsme s lidma od soundu a pozvali nás 3 na takouvou privátnější party s nima a s Heretikama :D Tak jsme souhlasili, bylo jasný, že my s tím stádem neodjedem. Privátní party jsme si ale představovali úplně jinak, než to nakonec bylo. Asi po hodině začala hrát hudba a rozhodně ne odposlechy jak jsme čekali, začala hrát celá hradba a ne že by hrála zrovna málo. Nakonec všecho všudy asi 150-200 lidí, atmosféra dokonalá a osazenstvo párty skvělý. Takže párty mohla jet, jediný co nemohli bylo vybírat vstupný a na baru jen dobrovolný částky za pití.

Pak už se ale rozjížděl dobrej mejdan, kde jégr tekl proudem, nechtěli po nás peníze za nic, páč už jim to bylo jedno. Věděli, že jsou v prodělu, ale přesto byli rádi, že akce jede. Ani jsme nějak nezaregistrovali, jestli hráli Heretici, pořád tam seděli u stolu a kalili... mlhavý záblesky z půlnočního přípitku, prohlídka skladu, kde to vypadalo fakt zajímavě. Všude hrací automaty s volantama, pedálama, čudlíkama :D Takže to byla hala na výrobu těhle zařízení.. A pak postupná ztráta paměti...

Někteří z nás (celkem 2) usnuli-a byli absolutně nevzbuditelný-na židlích.. Někteří z nás (1) ještě pařila a pařila, hudebně to bylo dle mě vymazlený. Ráno jsme se probuduli zabalený jak kukly v autě.

Jako první ze 3 kosmonautů jsme se probudil já a hned šel pařit. Před bednama tak 15 lidu a všichni usměvavý jak pomeranče. Hrálo podle zvuku liveko, ale když jsem hledal odkud, nenašel jsem. Šel jsem si pro další pivko, 2., 3... Potom mi nějaká slečna donesla nečekaně jégra, napil jsem se a šel si odplivnout tak 5 l :D Pamatuju si asi půl h rozhovor s nějakym člověkoidem asi o drogách, neumim anglicky a natož něměcky (v jakym jazyce se rozhovor odehrával už nevim).. Šel jsem vzbudit zbytek posádky, pozdě, už byli vzhůru.. Šli jsme pařit ještě tak na půl h, pak zvuk vypli a kalba is over.

Při loučení jsme se dozvěděli, že se na akci připravovali asi 3 měsíce, nemohli sehnat místo, všude nějakej problém, jak už to tak prej v Rakousku maj.. Nakonec sehnali tohle místo a všechno vypadalo bez problémů. Všechny povolení měli, obešli těch pár lidí ve vesnici a nikdo neměl nic proti a pak taková zrada no :/ Tu pokutu asi nakonec stejně dostali, platili Heretiky, nákup na bar, pronájem místa a ty F1 měli zřejmě půjčený. Takže smutný, jak to v Rakousku s touhle scénou maj.. Když jsme odcházeli, nechali jsme jim tam všechny éčka co nám zbyly..

Cesta domů byla hodně náročná, všechno zmrzlý, ledový království všude kolem, na totálně namrzlý dálnici jsme dostali smyka, ale vybrali jsme to a auto má jen malý kosmetický vady :)

Jinak na netu je sbírka pro Mad Skillz, prodělali tolik, že jestli se z tohodle neseberou tak je to asi jejich konečná, což fakt zamrzí.. Jsou to srdcaři.
Tady kdyžtak odkaz: https://www.leetchi.com/c/feier-von-mad-skillz

 

Frenchtek 2k16

Ufff tak za prvi bychom chteli podekovat česky posadce z anglie bez jejich informaci bysme hledali teknival jeste dneska a taky nejstarsimu clenovy posadky a rovnez prekladateli. Diky nemu sme se dostali pres prvni policejni kontrolu v nemecku, jeho schopnost komunikace s organy je fakt obdivuhodna. Vyjezd ve stredu vecír z Poděbrad.. smer Sens ve franci byl nas vychozí bod pro prvni meeting point. Jeli sme3 dodavky až do vyse zminene první policejni kontroly, po 200km v Nemecku se nam před autem objevili modre strobáče s napisem STOP a kurva. Panove asi neco hledali, cekali sme asi pulh než nic nenašli. A tím se naše cesty rozdělili a každá z dodávek jela odděleně. Ale všichni sme jeli dal smer Sens a tam sme se nakonec sešli. Kousek od sens sme objevili starou opuštenou halu celou pokrytou zajimavymi grafitty, u řeky takže perfektní misto na čtvrteční výkal,koupaní v řece a čekani na bandu z Anglie. Po 3h na nas přijel nejakej podřizenej majitele pozemku kterej po domluve a 2plzních spokojene odjel a my mohli přečkat do pátku..

Pátek rano: Přijezd anglanu, cechu, potom snidane,obed a vyrazily sme smer Cher a Orleans. Před Cher sme to zakempily na louce a čekali na dalsi info.. To se dostavilo vzápětí, když jednomu z nás napsal člověk z Anglie, že jedou v asi 11km koloně dodávek o obytňáků z Cambray směr Orleáns, takže jsme se sebrali kolem 9 večer a jeli taky tím směrem. Po pár km začla doprava houstnout a kolony dodávek a obytňáků už byly v obou směrech. Nevěděli jsme který kolony se chytnout, ale nakonec jsme se chytli tý správný, která měla tak (těžko říct asi milion km) a kolem 2-3 ráno jsme se dostali na teknival. A to byla totální eufórie, na to, že tam bylo tolik aut, že doteď nechápu, jak se tam všechny vešli, tak to bylo perfektně zorganizovaný a každej měl kde zaparkovat. Někdo dokonce tak dobře, že při odjezdu ho musel tahat traktor, ale o tom až později. Rozbili jsme základnu v podobě velkýho vojenskýho stanu a hned potom jsme rozbili sebe. Dali si orientačni bod u Aztecke pyramidy. A rozeběhli se k hrajicim stěnám. Následující události zbytku noci už trochu v mlze a oparu z eufórie smíchaném s trochou omamných látek.

Sobota rano: (odpoledne?) sme se v ramci možností sešly na snidani(obed?) A trochu se posilnit alkoholem a vyrazily na expedici po teknivalu. Každa stena měla svoje kouzlo, až překvapivě se všude hrálo fakt dobře a většina stage měla pěkný dekorace a stánek s balónkama nechyběl snad skoro na každý z nich. Těžko říct jestli to bylo v sobotu nebo v neděli, ale velkym překvapením byl příjezd Kierewiet, 013 a Boerekinkels, jejich stage byla opravdu massive.

Nějaký den: V noci pršelo a všudypřítomné bahno a mokro nás zachvíli začalo pohlcovat, ale nás to nezastavilo a někteří si poradili i bez holinek, např. legendární igelitky a pantofle, který jsou někde pod povrchem země pohlceny v bahně už navždy.

Za zmínku stojí ještě kruhová stage MST soundu, potom Okupe, Aztek, Breakall, ale hlavně nejvíc bahnostage Kierewietů, odkud nás totální vibrace nepustily skoro celej den. Každej den se kolem poledne vyply asi na hodinu všechny zvuky a probíhal úklid louky, takže restekp francouzům v tom, jak tam bylo všude uklizeno a mimo pytle ani kelímek.

Balónků padlo nespočetně a všechno se to neslo v takový náladě absolutního bezstarostnýho štěstí až do pondělního podvečera. Pokoušeli jsme se odjet na jiné místo, kde už relaxačně strávíme poslední noc před odjezdem, ale zjistili jsme, že kvůli bahnu a náhonu jedné z dodávek na zadní prostě nevyjedem a ani se nedá vytáhnout 2ma dodávkama. Takže snaha nahnat traktor, který tam přijel už nějaké lidi vytáhnout a informace, že přijede až v úterý ráno.

Úterý ráno: Po probuzení a rozkoukání se, co se to vlastně děje se začali kolem celý louky rozmisťovat Gendarmerie, kteří vytlačili všechny lidi z louky na příjezdovou cestu a nás nenechali ani počkat u auta na traktor, který nás měl vytáhnout, takže fakt blbý a museli jsme vypadnout a nechat dodávku na pospas.. Po nějakym tom čekání, naštěstí u ohně u vjezdu na teknival jsme zahlídli přijíždějící traktor s navyjákem, kterej nás za přísnýho dohledu Gendarmerie vytáhl a mohli jsme se vydat na nečekaně dlouhou a náročnou cestu domů. Někteří se ještě zastavili v Orleáns. Cesta domů se neobešla bez další kontroly opět v Německu, tentokrát ale pro jinou z dodávek, po které nám bylo doporučeno prospat se a vyrazit až následující den. Takže suprová tejdenní dovolená.

Frenchtek was massive!
(tento report byl sepsán 2mi osobami opačného pohlaví, kteří jeli každej v jiný dodávce)

 

                                                                                              Free runway                                                                                                   

14. - 16.8.2015  letiště Krásno

 

Na party jsme s Nedbim vyjeli tak jako vždy rozhádaní - jako vždy se to během cesty vrátilo do normálu :] Po úmorné cestě, kdy jsme museli zápolit s časem, abychom vyzvedli bag in boxy ve skladech nejmenovaných někde na Žižkově a s dopravní špičkou v Pze jsme po milionech hodin dojeli na místo činu. Před vjezdem na party již čekali dvě policejní auta - 100% očekávali mega monstrózní technoparty ;]             

               

Na místě nás už čekali naši Mentálci, v překvapivém složení. Byla tam nová paní od Mildýska - mucho sympático Lumča. Začali jsme chystat bar a stage. Za nedlouho přijela skvadra od WCA a Vibrator. Z hromady osobáků vyskákali lidi, kteří vypadali mile a začali se s námi seznamovat. Během stavění dorazili také dobrovolní hasiči, kteří kontrolovali situaci a dávali ponaučení - samozřejmě v tuto dobu, kdy je sucho že se nic nedá dělat asi očekávali že uděláme obrovský táborák. Dvou mladíkům od dobrovolných hasičů byly velký ty jejich supr skafandry tagže pohled na ně byla docela prča.                                                                                                                                                                                                      

Asi 100x nám během party pršelo,přišli i dvě bouřky, kdy se nám zřítila kostka lešení. Bohužel, lépe řečeno bohudík byla jsem tak na kaši, že jsem to ani nevnímala. Přes den za námi zavítali pánové z kriminálky. Jeden z nich byl sympaťák, taxem si sním chvíli povídala a vyzvídala. Prej jsem byla sympatická,ale kdo ví jak to u takovýhle maníků chodí.. Na party zavítali i cizinci - Frantíci a dvoje Italové, z nichž jednomu Italovy při příjezdu na party sebrali papíry za alkohol. V neděli ráno mi bylo šíleně zle, taky jsme zjistila proč. V sobotu jsem totiž vypila asi hektolitr gina s tonicem a okurkou. Náš ředitel zasejc vypil v neděli ráno zhruba 4 půllitrový kafe - než jsme odjížděli tak byl pěkně sundanej :D Před odjezdem se pár z našich mentálých řad sťalo úplně na sráč Rumem Obecným. Hipík nejen tím. Ředitel vezl Hipíka a kdyby je benga zastavili tak jsou jasný a měli bychom zas o jednoho piráta silnic míň. Taky nějakej kokot nechal na party pejska malýho huňatýho, snažili jsme se ho nahánět a vzít s sebou, ale nechtěl, čekal oddaně na pána. Nakonec jsme se z FB věci dozvěděli že si pro něj pán přijel - ještě že tak ;]                                                                                                                                                                            

Na závěr mám super pecku. Mildys měl odvést centrálu do nějaký vesnice u Plzně, ale chytře si nezjistil kam má přesně jet a nenabil si telefon, tagže se naslepo vydal do Prahy s myšlenkou že centrála má být předána v hl. městě. Vezl s sebou Lumču a Marťu, který byly úplně na sráč, tagže ho nemohly ani navigovat. Naneštěstí jediná Marťa měla na majitele centrály telefon a naneštěstí ho měla na nějakej superkód, tagže se od telefonu nemohl nikdo dostat. Mezitím co já s Nedbim a Jarda s Hipíkem dorazili domů, byl Mildis v prdeli někde s vybitým telefonem a vožralejma holkama. Cca ve 23 h jsme se mu dovolali na telefon, kdy nám sdělil že je v nemocnici a že nabíjí telefony a snaží se dostat do toho Marti. Nakonec vše dopadlo happy endem, centrála se odevzdala a Mildýsek i s holkama dorazili domů ve 3 hodiny ráno. Mimochodem Jaroušek neměl klíče od základny tagže spal v autě, samozřejmě s vybitým telefonem jako ostatní ;]  

 

 

                                                  7 YEARS OF MENTAL DISORDER                                              

 2. - 4. 10. 2015  Uhl. Lhota

Party se konala na Hájence v Uhlířské Lhotě kam jsme již ve čtvrtek museli odvést aparát. Na pátek byl totiž domluvený zvukař, proto Mildýsek již od pátečního rána běhal jako ten debil a zařizoval všechno možný - respektivě milion věcí aby bylo vše v půl 3 odpo přichystáno pro zvukaře. Cca v 18 hodin zvukař dorazil :D :D Mildýsek úplně zničen ze všech příprav byl jenom trošičku naštván. Během odpoledne jsem měla vyzvednout Marťu, cca ve 13 h, jako vždy jsem měla zpoždění. Marťe to ale nevadilo, poněvadž ho má vždycky taky :D Na Hájence se připravila super smajlíková dekorace. V mrazáku jsme měli mrtvolu, která fakt kurva smrděla, taxme k ní naházeli tvrdej chlast, aby byl ještě tvrdší :D Během zvučení pana zvukaře vycházeli z našich beden fkt divný zvuky, chvílema jsme si myslela že tee týpek to dělá poprvý. Na místě již byli první účastníci party a naše bedny stále vyluzovali divný zvuky - jako z tropického deštného lesa. Po super nazvučení začal hrát mistr Cipís, kterej zahrál do té doby snad svůj nejlepší set!! Já jsem mezitím pomáhala mistrovi Nedboňovi vařit luxusní čínu s jasmínovou rejží a česnečku. Oloupala jsem asi hektolitr česneku - nikdy víc,děkuji! Marťa mezitím spolu s Hipíkem dekorovala celou stage. Nečekaně po 100 letech za námi zavítal i bývalý náčelník kmene Kurys.                                             

Postupem času jsme se všichni sťali a v tomto nádechu jsme setrvali až do neděle. Někomu moc chutnala Nedbiho čína - bylo mi blbě celej víkend, v sobotu si stačilo dát dvě lžíce polívky a byla jsem full of shits. Dvakrát se za námi snažil přijet Arno neboli Phantomlab, bohužel se mu cestou rozsekala navigace a nemohl trefit, proto nám všem volal a my inteligenti samozřejmě u sebe "měli" telefony :D Nakonec dorazil v sobotu večer i se svými teplými ale velice sympatickými kamarády. V pátek dorazilo pár lidí, v sobotu ještě o trošku méně ale za to byla ještě lepší atmoška! Lidi jsou líný a v zimě se jim nikam nechce, teplo přitom bylo pač jsme měli sud a v sobotu i bez sudu bylo v noci teplo.                                                                                                                                                                                                           

V sobotu ráno vypadal Jarda jak kdyby zažil pařbu ve Vegas - vytíral si zadek bednama a během Martinýho acidhousovýho setu na ní řval ty blonďatá děvko - bylo to fkt sranda sobota. Marťa se nám vůbec přes den nemohla ožrat, ale nakonec k večeru to prolomila a byla. Já jsem takový problém neměla, mě to šlo docela slušně - byla jsem jak ďáblík a pořád jsem se chtěla fotit. Z toho tedy vzniklo našich 5 6797654444567 fotek. Všechny jsou hrozně hezký a vůbec na nich nevypadáme jak ještěři - hl Jaroušek, Bazzy a Nedbi. V sobotu odpoledne za námi zavítala Jíťa - Hipíkova paní, která dovezla luxusní lívance s domácí marmeládou. Jinak během odpoledne probíhali domácí práce jako bylo Terčino šití pouzdra na zvukovku atak dále. Jinak Terka v sobotu odpoledne taky hrála moc hezky - nebyl to frenchcore a to nás velice překvapilo -> GO ON HOBIT TEAM, začínáme konečně hrát normálně a krásně mega krásně!! :]] Sobotní noc se nesla v mega kyselinovým oparu kterýmu kraloval Phantomlab. Až do rána nás rozsekával svejma nauvěřitelně zajímavejma melodiema (je vidět že tento report píše jeho fanklub :D). Když odpadla většina tanečníků včetně mě si ostatní Mentálkové udělali domácí podzimní kino kdy si pouštěli film jako Strach a hnus v Las Vegas a zkoukli několik sérií České sody,která je i po 20letém stáří úplně rozsekala. Když se všichni pomalu vyškrábali na nohy tak začali uklízet - nečekaně jsme našli Nedbikův telefon v mrazáku u mrtvoly a chlastu. Mezitím co se uklízelo nám Nedbi s Bazzym předvedli ještěrské tance v leže. Ani se nedivím když během dopoledne vychlastali co se dalo - hlavně Ruskej standard. Chlastali ho společně s vysloužilým pornohercem, který měl na sobě těsný cyklistický oděv a následně po odjezdu z hájenky jsem ho našla rozsekaného u příjezdové cesty s xichtem od krve  - řikal že mu nic není a jeho porno kariéru už to určo také nezkazí :D :D Tento víkend se podařilo hobitímu Pyžlikovi vymyslet ultrahlášky jako PORNOPARODIE či KDYŽ TĚ VÍKEND POSTAVÍ NA KOLENA :D Ke konci dne jsme vykaleni zajeli na pizzu k Matesovi, která byla jako vždy po párty nejlepší v životě! Jinak když jsme jedli pizzu Nedbi semnou dělal taneček ve vzduchu a spadli jsme oba do ostružin, fkt pecka, on byl vykalenej jeho to nebolelo ale mě dost! :D Jinak Jarda nám řádně prděl při jídle. Těšíme se na další party,see ya later ;]

 

                                                                                                                                                                           MARŤA & PÁJA

TOPlist